Poľovníctvo a oddych 2020 Pozývame Vás na výstavu Poľovníctvo a oddych 2020!

Počas výstavy Poľovníctvo a oddych Vás čaká bohatý sprievodný program zameraný na predstavenie poľovníckej kultúry a tradícií, sokoliarstva, kynológiu, ukážky slovenských poľovníckych signálov, ukážky vábenie zveri, ale taktiež prednáška o Poľovníctve na Slovensku, problémy a ich riešenia.

Podrobný časový rozpis nájdete na stránke : https://www.incheba.sk/vystavy/itf-slovakiatour-2020/

Výstava Poľovníctvo a oddych priblíži tradície aj moderné prístupy

Prezentácia poľovníckych tradícií, signálov, vábenia zveri či sokoliarstva, ale aj široká škála kvalitných poľovníckych potrieb a oblečenia, fotopasce, ďalekohľady, nočné videnia a termovízie a ďalšie vybavenie a doplnky pre poľovníkov a milovníkov prírody od 23. do 26. januára do Bratislavy prináša výstava Poľovníctvo a oddych.

Práve sprievodný program patrí k mimoriadne obľúbeným častiam výstavy.

Slovenská poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz predstavia slovenské poľovné plemená psov, Slovenský klub sokoliarov pri Slovenskej poľovníckej komore a Stredná odborná škola lesnícka v Banskej Štiavnici ukážu poľovnícke tradície a zvyklosti a priblížia slovenské sokoliarstvo a tešiť sa môžete aj na obľúbené ukážky vábenia zveri, ktoré vás v centre Bratislavy na chvíľu prenesú do lesov a na poľovnícke posedy.

Výstava Poľovníctvo a oddych sprevádza obľúbené veľtrhy cestovania a gastronómie ITF Slovakiatour a Danubius Gastro. Zároveň sa môžete tešiť na výstavu Rybárstvo a voľný čas, ktorá prináša potreby a vybavenie pre rybárov, ukážky rybolovu a ďalší skvelý program.

Všetky informácie sú dostupné na www.incheba.sk.

PF 1057

PF 1074

Otváracie hodiny  Odborná verejnosť   štvrtok  9:00 - 18:00
     piatok 9:00 - 13:00