Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Verejný prísľub podľa § 850 Občianskeho zákonníka

HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s. so sídlom na Nám. SNP 14, 811 06 Bratislava, IČO 31 371 981, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sa, vložka číslo 3276/B, zastúpená Ing. Mikulášom Milkom (ďalej len CK) sa v súlade s § 850 Občianskeho zákonníka zaväzuje poskytnúť všetkým členom združenia SLOVENSKÝ POLOVNÍCKY ZVÄZ a SLOVENSKÁ POLOVNÍCKA KOMORA (ďalej len člen združenia alebo oprávnená osoba) dodatočné benefity/zľavy pri uzatváraní Zmlúv o obstaraní zájazdu s CK. Dodatočné benefity/zľavy budú poskytnuté oprávneným osobám, vrátane ich rodinných príslušníkov a spolucestujúcich osôb (vrátane detí), ktoré táto oprávnená osoba prihlási na spoločný zájazd a zdieľanie spoločnej ubytovacej kapacity/izby v nasledovnej výške:

1. V prípade oficiálne deklarovanej percentuálnej zľavy (typu ULTRA TOP/FIRST MOMENT), alebo špeciálnej akciovej zľavy (typu LAST MINUTE) CK poskytne oprávneným osobám dodatočné navýšenie zľavy o + 2 % zo základnej ceny pri splnení podmienok, ktoré vyžaduje príslušná akciová ponuka.

2. V prípade oficiálne deklarovanej percentuálnej zľavy (typu ULTRA TOP/FIRST MOMENT), alebo špeciálnej akciovej zľavy (typu LAST MINUTE) na zájazdy s odletom do 20.6. (vrátane) a po 10.9. (vrátane) CK poskytne oprávneným osobám dodatočné navýšenie zľavy o + 3 % zo základnej ceny pri splnení podmienok, ktoré vyžaduje príslušná akciová ponuka, okrem destinácií Gambia, SAE a Omán.

3. Podkladom pre výpočet zliav je oficiálny katalóg spoločnosti HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s. - Leto 2019 a web stránka www.hydrotour.sk.

4. Dodatočná zľava sa uplatňuje zo základnej ceny dospelej osoby na základnom lôžku, dospelej osoby a dieťaťa na prístelke. Nevzťahuje sa na servisné poplatky, palivový príplatok, príplatky na stravu, víza, jednolôžkovú izbu, výhľad na more, príplatok za akýkoľvek iný typ izby ako zahŕňa základná cena, komplexné cestovné poistenie, prípadne ďalšie špeciálne príplatky nad rámec základných služieb, ktoré zahŕňa základná cena.

5. Dodatočná zľava je uplatniteľná výhradne pri kúpe zájazdu, nie spätne.

Oprávnené osoby si môžu ďalšie informácie žiadať prostredníctvom infolinky 02/3263 0033, elektronickej adresy: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo kontaktnej osoby Ing. Karolíny Čižnárovej (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).
Vyššie uvedené zľavy si oprávnené osoby môžu uplatniť v sieti pobočiek CK Hydrotour (príloha tohto Verejného prísľubu) a v širokej sieti zmluvných cestovných kancelárií a agentúr (zoznam na www.hydrotour.sk a v tlačenom katalógu LETO 2019).

CK zároveň súhlasí, aby tento verejný prísľub resp. jeho obsah bol zverejnený internou cestou všetkým členom združenia.
Tento verejný prísľub je platný do 31.12. 2019.

V Bratislave, dňa 09.05.2019

Ing. Mikuláš Milko
Generálny riaditeľ

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (hydrotour_kontakty_pobocky.pdf)hydrotour_kontakty_pobocky.pdf[Hydrotour - kontakty na pobočky]198 kB
Stiahnúť tento súbor (hydrotour_verejny prislub.pdf)hydrotour_verejny prislub.pdf[Hydrotour - Verejný prísľub]133 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.