Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

DSC 0466 zmensenaZvoz prihlásených 1200 trofejí už začal. Máte sa na čo tešiť!

Hlásime sa z výstaviska Agrokomplex, kde sme dnes začali so zvozom trofejí a prípravami na CVPP, ktorú SPK organizuje podľa zákona o poľovníctve z poverenia Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v dňoch 18-21. augusta 2022.

Prvé auto už stihlo prejsť okresmi Prievidza, Partizánske a Topoľčany a doviezlo ukážkovo zabalených 95 zlatých trofejí. Druhé bolo na dlhej ceste Záhorím a priviezlo presne 114. Po prvom dni teda evidujeme už cez 200 trofejí.

Novinkou oproti CVPP z roku 2016 je elektronické preberanie trofejí prostredníctvom QR kódov, vďaka čomu v Nitre hneď vieme, koľko trofejí a kde prebrali naši kolegovia na zvoze. Každú trofej, ktorú máme nahodenú v Štatistickom informačnom systéme SPK má originálny QR kód, ktorý v sebe ukrýva všetky dôležité informácie o trofeji. Plánujeme vďaka QR kódom zverejniť aj hodnotiace tabuľky pre jednotlivé trofeje, aby ste si vedeli pozrieť všetky parametre trofejí ohodnotených Ústrednou hodnotiteľskou komisiou SPK aj Medzinárodnou hodnotiteľskou komisiou CIC.

DSC_0455_zmensena.JPGDSC_0459_zmensena.JPGDSC_0463_zmensena.JPGDSC_0465_zmensena.JPGDSC_0466_zmensena.JPG

 

 

Hľadať

CELOŠTÁTNA POĽOVNÍCKA VÝSTAVA A AGROKOMPLEX 2022

ax a cvpp

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Telekomunikačný partner

O2BD

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.