Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

sro1Príbeh na týždeň 1 - Príroda v čase koronavírusu
Vplyvom pandémie sa vo svete výrazne utlmila lodná, letecká či cestná doprava. Mnohé fabriky zastavili výrobu a je to vidieť. Do benátskych kanálov sa vracajú ryby, tam kde boli predtým smogové oblaky, je čistý vzduch. Príroda v čase koronavírusu - to je príbeh Lukáša Mana. 

Odpovedá hovorca a viceprezident SPK: Ing. Alojz Kaššák

Príbeh na týždeň 2 - Príroda v čase koronavírusu 

Koronavírus zmenil naše bežné správanie. Máme viac času venovať sa rodine a svojim záujmom. Namiesto obchodných centier zájdeme radšej do parku alebo do prírody, ktorá v týchto dňoch zažíva svoj najväčší rozpuk. Preto k nej musíme pristupovať veľmi citlivo a zodpovedne. Pokračuje Lukáš Mano.           

Odpovedá hovorca a viceprezident SPK: Ing. Alojz Kaššák      

Príbeh na týždeň 3 - Príroda v čase koronavírusu

Keď nás vyrušuje sused hlasným vŕtaním do panelov, zájdeme za ním a požiadame ho, aby aspoň v nedeľu bol pokoj. Ale čo zvieratá, ktoré sa nedokážu posťažovať, že im znepríjemňujeme život svojimi návštevami v lese? Ako zistil Lukáš Mano, mnohí z nás sú počas pobytu v prírode veľmi arogantní.

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.