Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

V Rádiu Regina BB ste si mohli vypočuť reláciu Klub komunálnej politiky, kde sme hovorili o veľkých šelmách. Opäť to však bol "súboj" názorov, kde viceprezident SPK Alojz Kaššák vystúpil v otázkach polarizujúcich spoločnosť spolu s ministrom agrorezortu Jánom Mičovským a GR sekcie lesníckej Michalom Tomčíkom, štátnym tajomníkom envirorezortu Michalom Kičom, riaditeľom ŠOP SR Dušanom Karaskom.

 

Keďže počty medveďov a vlkov sú podľa nášho názoru na historických maximách, požadujeme len to, čo nám dovoľuje, umožňuje a čo schvaľuje európska a národná legislatíva, teda AKTÍVNY MANAŽMENT VEĽKÝCH ŠELIEM, na základe riadneho výskumu, monitoringu, odborného výpočtu a jasne stanovených pravidiel daných programami starostlivosti, pod ktoré sa pri schválení podpísali všetky relevantné dotknuté štátne aj mimovládne organizácie, ktoré dnes požadujú nulovú kvótu pre lov vlka.

ZDROJ: Facebook RTVS

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.