Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Vážené poľovníčky, vážení poľovníci,

mediálna rada SPK preštudovala predvolebné programy jednotlivých politických strán kandidujúcich v parlamentných voľbách 2020. So znepokojením konštatujeme, že niektoré volebné programy môžu vo výraznej miere negatívne ovplyvniť trvalo udržateľné užívanie poľovných revírov a ďalší vývoj organizovaného poľovníctva na Slovensku, ktorého 100. výročie si pripomíname práve v tomto roku.

Chceli by sme upriamiť Vašu pozornosť na preštudovanie si kandidátskych listín jednotlivých politických strán, na ktorých figurujú aj zástupcovia mimovládnych organizácií, ktorí v minulosti výrazne negatívne ovplyvnili a naďalej ovplyvňujú vývoj lesného hospodárstva, ochrany prírody, poľnohospodárstva a poľovníctva. 

V prílohe nájdete prehľad programov politických strán, kandidujúcich v parlamentných voľbách, týkajúcich sa poľovníctva.

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (volebne_programy_polovnictvo_2020.pdf)volebne_programy_polovnictvo_2020.pdf[volebné programy]257 kB

safesystensVážení poľovníci,
dovoľujeme si vám oznámiť, že sme si pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou SAFE systems SK s. r. o. zvýhodnenú ponuku ochranných a zabezpečovacích prvkov pre nákladné, úžitkové alebo osobné vozidlá, ktoré vám slúžia pri výkone práva poľovníctva.

Postup pre získanie zvýhodnených cenových podmienok na zabezpečovacie a ochranné prvky pre poľovnícke vozidlá:
1) kontaktovať spoločnosť SAFE SYSTEMS SK, s.r.o. na telefónnom čísle +421 944 442 441 na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
2) objednať vami vybraný typ zabezpečovacieho systému ochranného prvku pre vaše vozidlo. Viac informácií na www.safesystems.sk
3) nahlásiť meno, priezvisko a číslo poľovného alebo zaslať scan poľovného lístka kupujúceho

Akcia trvá od 7.11.2019 – 31.12.2020

Viac informácií nájdete v priloženom letáku.

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (spk_ss_priloha2.pdf)spk_ss_priloha2.pdf[Ponuka ochranných a zabezpečovacích prvkov pre vozidlá používané pri výkone práva poľovníctva]436 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.