Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

crcpwebVážení priatelia poľovníci,

tak ako v minulom roku, aj tentokrát vyhlasuje Komisia pre poľovníctvo a životné prostredie SPK spolu s TV reláciou Halali, akciu Čistý revír = čistá príroda, ako pokračovanie úspešného I. ročníka konaného v roku 2019. Keďže projekt mal mimoriadny úspech a bol medializovaný vo všetkých médiách, tento rok sme sa rozhodli podporiť užívateľov, ktorí organizujú podobnú akciu, finančne, preplatením nákladov vo výške 50,-€ z centrálneho Fondu rozvoja a zveľaďovania poľovníctva. 

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (statut_CR_CP_2020.pdf)statut_CR_CP_2020.pdf[Štatút žiadosti Čistý revír=čistá príroda o finančný príspevok z FRZP]168 kB
Stiahnúť tento súbor (vzor_ziadosti_FRZP_SPK.docx)vzor_ziadosti_FRZP_SPK.docx[Vzor žiadosti o finančný príspevok z FRZP]77 kB

FRZPFond rozvoja a zveľaďovania poľovníctva (FRZP) je tvorený z členských príspevkov fyzických a právnických osôb, ktorí sú členmi SPK. Ústredie SPK prijíma 20 % zo vštkých členských poplatkov z jednotlivých orgnaizačných zložiek-OPK a 5 % z prijatého podielu SPK odvedie na samostatný účet FRZP.

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.