Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

 

Na základe uznesenia prezídia SPK č. 94/2016 s platnosťou od 1.10.2016 sa vzdelávací a testovací portál "MY education"  http://www.e-ducation.com/my/login/mylogin.php bude nachádzať na novej webstránke www.polovnickeskusky.sk, kde sa kandidáti a skúšobní komisári môžu prihlásiť obvyklým spôsobom ako na doterajšom portáli.

Návody na obsluhu vzdelávacieho a testovacieho portálu a tiež návody na spustenie skúšok pre skúšobných komisárov sú uvedené v priložených prílohách.

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (prirucka_pre_kandidatov.pdf)prirucka_pre_kandidatov.pdf[Príručka pre kandidátov]6606 kB
Stiahnúť tento súbor (tahak_03_komisar.docx)tahak_03_komisar.docx[skúšobný komisár]1152 kB
Stiahnúť tento súbor (tahak_02_aktivovanie_testovanie.docx)tahak_02_aktivovanie_testovanie.docx[aktivovanie, testovanie]1051 kB
Stiahnúť tento súbor (tahak_01_uprava_profilu.docx)tahak_01_uprava_profilu.docx[úprava profilu]755 kB
Stiahnúť tento súbor (01_navod_OPK.docx)01_navod_OPK.docx[návod pre OPK]2902 kB

Žiadame kandidátov na skúšku z poľovníctva, aby si opravili a aktualizovali svoje údaje v profile systému e-ducation.com. Všetky údaje (meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu, číslo OP,... ) je povinné vyplniť pravdivo, aby sme predišli zbytočnému riešeniu problémov pri skúške, vydávaní vysvedčení a poľovného lístka.

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.