Propozície CVPP

final navrh vectNa Celoštátnej poľovníckej výstave s medzinárodnou účasťou Poľovníctvo a príroda, sme okrem odborných programov pripravili spolu s Národnou transfúznou spoločnosťou aj podujatie pre všetkých tých, ktorí sú ochotní a schopní pomôcť najcennejšou tekutinou - svojou krvou pre tých, ktorí to súrne potrebujú.

V roku 2019 sa nám podaril v Betliari rekord – 50 darcov krvi. Veríme, že v tomto roku prekonáme tento počet darcov.

Poľovníci sú vždy ochotní pomôcť! Príďte aj vy 18.8.2022 na výstavu Poľovníctvo a príroda v pavilóne F pri expozícii Poľovníctvo v umení, kde môžete darovať krv a to len od 9.00 hod do 13.00 hod.

Všetci darcovia sa môžu prihlásiť prostredníctvom ONLINE formulára, kliknutím na tento link: https://bit.ly/prihlasovanie_HUBERTOVSKA_KVAPKA_KRVI_CVPP2022 a následne im bude zaslaná elektronická vstupenka e-mailom.

ĎAKUJEME

Stiahnúť tento súbor (NTS_ako sa pripravit.pdf)NTS_ako sa pripravit.pdf[NTS - Ako sa pripraviť na odber krvi?]48 kB
Stiahnúť tento súbor (NTS_cesta darcu.pdf)NTS_cesta darcu.pdf[NTS - Cesta darcu]69 kB
Stiahnúť tento súbor (NTS_kto moze byt darcom.pdf)NTS_kto moze byt darcom.pdf[NTS - Kto môže byť darcom?]1114 kB
Stiahnúť tento súbor (propozicie_hubertovska kvapka 2022.pdf)propozicie_hubertovska kvapka 2022.pdf[Propozície - Hubertovská kvapka krvi, CVPP 2022]148 kB

ms varenie gulas zmensena

Hlavný organizátor Slovenská poľovnícka komora a OPK Nitra
Riaditeľ súťaže: Ing. Miroslav Fuchs, PhD., predseda OsK SPK
Výkonný riaditeľ: Mgr. Richard Ivančo, predseda OPK Nitra
Porota: určí sa v deň konania súťaže
Termín konania: 20.08.2022
Miesto konania: Národné poľnohospodárske múzeum, Agrokomplex Nitra
Čas konania: od 9,00 hod.

Organizačné pokyny, pravidlá a priebeh súťaže:

Stiahnúť tento súbor (Propozicie_MS_vo_vareni_gulasu_2022_CVPP.pdf)Propozicie_MS_vo_vareni_gulasu_2022_CVPP.pdf[Propozície - MS vo varení poľovníckeho guľášu, CVPP 2022]371 kB

naj abnormalita zmensenaPROPOZÍCIE a SÚŤAŽNÝ PORIADOK súťaže o najzaujímavejšiu abnormitu na CVPP 2022

Hlavný organizátor: Slovenská poľovnícka komora
Spoluorganizátori TV Magazín Halali - relácia o prírode
Sponzori:                                        Swarovski OPTIK, O2 Bussines Services
Mediálni partneri: TV Magazín Halali - relácia o prírode, Časopis Poľovníctvo a rybárstvo, Myslivost – stráž myslivosti
Reklamní partneri: Agrokmplex
Stiahnúť tento súbor (propozicie_abnormity_2022.pdf)propozicie_abnormity_2022.pdf[Propozície - Súťaž Naj abnormalita, 2022]320 kB