Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Zvoz trofejí

DSC_0056_zmensena.jpg5. deň zvozu nám priniesol už viac ako 1000 trofejí! Presiahli sme túto magickú métu za čo všetkým kolegom, pomocníkom a poľovníkom ďakujeme. Všetky trofeje sú v poriadku a čaká nás vybaľovanie, číslovanie, triedenie. Držte nám palce.

DSC 0533 zmensena4. deň zvozu bol dnes trochu "light", ale aj tak už máme pod strechou 843 trofejí. Zajtra nás čaká už len posledných 9 okresov a budeme čakať na piatich opozdilcov, ktorí majú aktuálne ešte trofeje vystavené alebo chystajú cez víkend poľovnícke podujatia.

DSC 0512 zmensena3. deň zvozu je za nami a už máme prítomných 744 trofejí, čo sa počtom blíži k tomu, čo bolo vystavené na CVPP v roku 2016. Naše "rýchle šípy" dnes prebrázdili celé východné Slovensko a priviezli všetky trofeje, dokopy už z 43/60 obvodných poľovníckych komôr.

Ďakujeme pekne všetkým majiteľom naozaj za ukážkové zabalenie trofejí a v nemenšej miere predovšetkým kolegom na OPK za neskutočné množstvo práce, ktoré urobili v prospech toho, aby ste sa v auguste mali na čo pozerať a čo chovateľsky hodnoti

DSC 0493 zmensena2. deň zvozu. Pred malou chvíľou nám druhé zvozné auto, ktoré máme aj so šoférom transportu exotických zvierat požičané od ZOO Bratislava priviezlo trofeje z východu a v Nitre ich tým pádom máme už 515 z 26 okresov. Dnes ich pribudlo až 288.

Hala sa nám pekne plní. Medzi toľkým množstvom nás teší aj veľa dermoplastických preparátov a raritných trofejí. Ponúkame malý náhľad ešte zabalených trofejí.

DSC 0466 zmensenaZvoz prihlásených 1200 trofejí už začal. Máte sa na čo tešiť!

Hlásime sa z výstaviska Agrokomplex, kde sme dnes začali so zvozom trofejí a prípravami na CVPP, ktorú SPK organizuje podľa zákona o poľovníctve z poverenia Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v dňoch 18-21. augusta 2022.

Prvé auto už stihlo prejsť okresmi Prievidza, Partizánske a Topoľčany a doviezlo ukážkovo zabalených 95 zlatých trofejí. Druhé bolo na dlhej ceste Záhorím a priviezlo presne 114. Po prvom dni teda evidujeme už cez 200 trofejí.

LOGO CVPP 2022Zvoz trofejí bol vytvorený na základe komunikácie s jednotlivými OPK a predpokladaného počtu zlatých trofejí nasledovne. Zodpovedné osoby za jednotlivé OPK musia byť v danom termíne k dispozícii po celý deň /na telefóne/. Ak by náhodou prišlo k zmene časového harmonogramu, budeme Vás včas informovať.

HĽADAŤ

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Agrotrade 01

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD