Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

logo SPK farSlovenská poľovnícka komora predĺžila zmluvu so súdnym znalcom v odbore Lesníctvo, odvetvie Poľovníctvo Mgr. Vladimírom Bádrom, PhD z Hradce Králové.
Po dlhoročných veľmi dobrých skúsenostiach v poskytovaní služieb najmä na vyhotovovanie znaleckých posudkov v oblasti poľovníctva na určenie veku ulovenej zveri výbrusom stoličky/stoličiek zo spodnej sánky zveri, tzv. Mitchellovou metódou (prípadne lab. spracúvaním hryzákov Eidmannovou metódou), sa Slovenská poľovnícka komora rozhodla aj naďalej pokračovať s doktorom Bádrom a členom SPK tak poskyla výrazne nižšie sumy za poskytované služby.

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Badr_Zmluva_o_poskytovani_sluzieb_2021.pdf)Badr_Zmluva_o_poskytovani_sluzieb_2021.pdf[Zmluva, verzia newsletter2021]564 kB
Stiahnúť tento súbor (Laboratorní stanovení věku ulovené zvěře - Bádr.pdf)Laboratorní stanovení věku ulovené zvěře - Bádr.pdf[Laboratorní stanovení věku ulovené zvěře]1508 kB
Stiahnúť tento súbor (zmluva_Badr_2021.pdf)zmluva_Badr_2021.pdf[Zmluva so súdnym znalcom, 2021]190 kB

images 2Vážení priatelia poľovníci,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že Slovenská poľovnícka komora v rámci reklamnej spolupráce so spoločnosťou Euroben, s.r.o, ktorá je výhradným dovozcom krmiva pre psov značiek HAPPY DOG a EUROBEN, pre Vás pripravili zvýhodnenú ponuku pre odber krmiva menovaných značiek po registrácii na stránke dovozcu.

Okrem zvýhodnenej ceny, ktorú Vám ponúkame pri odbere krmiva, zároveň každou Vašou objednávkou prispievate na zabezpečenie vrcholových kynologických podujatí ktoré pre Vás organizujeme. 

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Ceník D2 SK 07 2020.pdf)Ceník D2 SK 07 2020.pdf[Cenník HappyDog 2, 2020]714 kB
Stiahnúť tento súbor (Ceník D1 SK 07 2020.pdf)Ceník D1 SK 07 2020.pdf[Cenník HappyDog 2020]715 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.