2019 05 01 10 12 37DSC00162Obvodná poľovnícka komora v Piešťanoch dňa 1.5.2019 usporiadala na  strelnici v Jaslovských Bohuniciach okresné majstrovstvá v disciplíne trap aj oblúk.

V disciplíne trap zvíťazil Branislav Bohunický, druhé miesto obsadil Ing. Peter Hurtík a tretie miesto Ján Pista.

V disciplíne OS 40 zvíťazil Peter Zemko, druhé miesto obsadil Branislav Bohunický a tretie Milan Bohunický.

Hlavným rozhodcom bol Ing. Jozef Fedora.

Preteky sa uskutočnili za pekného počasia, bohatého občerstvenia, ktoré ešte zvýraznilo výbornú atmosféru medzi súťažiacimi.

Obvodná poľovnícka komora Šaľa na základe § 18 odst. 2 Stanov SPK, pokynov SPK č.657/2014 zo dňa 23.07.204 a uznesenia P-OPK pozýva členov SPK-držiteľov poľovných lístkov s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti OPK Šaľa, ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami užívateľov poľovných revírov na stretnutie v rámci prípravy I. výročnej konferencie OPK Šaľa. Stretnutie sa uskutoční dňa :

02.októbra 2014 o 16.00 v zasadačke
poľovníckeho domu PZ Agačáreň Šaľa-Veča v Šali-Veči.

MPO_7110.JPGMPO_7202.JPGMPO_7695.JPG

Poľovnícke združenie Čierny Bažant Diakovce Vás pozýva na:

Verejné Strelecké Preteky Na asfaltové holuby 24.5.2014 o 9.00 hod. o pohár PZ Čierny Bažant.

Na strelnici, pri poľovníckom dome v Diakovciach. info v prílohe.

Stiahnúť tento súbor (vsp-ah.jpg)vsp-ah.jpg[Plagát - Program]203 kB

OBVODNÁ POĽOVNÍCKA KOMORA ŠAĽA a OKRESNÁ ORGANIZÁCIA SLOVENSKÉHO POĽOVNÍCKEHO ZVAZU Vás pozýva na XI. Šaliansky okresný poľovnícky deň, ktorý sa uskutoční dňa 15. júna 2013.

Miesto konania : areál športovej strelnice “H U B E R T” v Trnovci nad Váhom

Podkategórie