IMG 2722Dňa 7.8.2022 se na strelnici Hvězda OMS Kroměříž uskutočnil mezinárodní prebor členov reprezentačných družstiev Slovenskej poľovníckej komory a Českomoravské myslivecké jednoty v Loveckom desaťboji. Slovensko reprezentovali 9ti najlepší z Majstrovstiev SPK v Poľovníckom 10-boji pre rok 2022, ktorý sa uskutočnil prvý júlový týždeň na strelnici v Sielnici.

Víťazom sa stal Karel Kotrc, výsledkovú listinu nájdete v prílohe.

Stiahnúť tento súbor (Mezinárodní lovecký desetiboj 7.8.2022.xlsx)Mezinárodní lovecký desetiboj 7.8.2022.xlsx[VL - Medzinárodný 10-boj SPK a ČMMJ, Kroměříž 2022]45 kB

cmmjVážení priaznivci poľovníckeho strelectva,

Českomoravská myslivecká jednota, z.s. a Okresní myslivecký spolek Jičín, z.s. usporiadajú dňa 15.8.2020 Česko-slovenský prebor v poľovníckom 10-boji na strelnici v Jičíne.

Do súťaže sa môžete prihlasovať na webe strelnice, alebo na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Štartovné: 700 Kč/26,23 €
Reprezentačné družstvo SPK bude tvoriť 9 strelcov v poradí z M SPK 2019.

Viac informácii nájdete v propozíciách v prílohe

POZN: Medzinárodná súťaž v 10-boji medzi SPK a ČMMJ sa uskutoční ako náhradná súťaž, nakoľko tento rok mala byť organizovaná súťaž v poľovníckej kombinácii, ktorá sa však z dôvodu pandémie koronavírusu nemohla uskutočniť za prítomnosti našich strelcov. PK bude preto organizovaná v budúcom roku.

Stiahnúť tento súbor (propozicie_10boj_upravene.pdf)propozicie_10boj_upravene.pdf[Medzinárodný 10/boj, ČMMJ 2020]261 kB

2019 05 01 10 12 37DSC00162Obvodná poľovnícka komora v Piešťanoch dňa 1.5.2019 usporiadala na  strelnici v Jaslovských Bohuniciach okresné majstrovstvá v disciplíne trap aj oblúk.

V disciplíne trap zvíťazil Branislav Bohunický, druhé miesto obsadil Ing. Peter Hurtík a tretie miesto Ján Pista.

V disciplíne OS 40 zvíťazil Peter Zemko, druhé miesto obsadil Branislav Bohunický a tretie Milan Bohunický.

Hlavným rozhodcom bol Ing. Jozef Fedora.

Preteky sa uskutočnili za pekného počasia, bohatého občerstvenia, ktoré ešte zvýraznilo výbornú atmosféru medzi súťažiacimi.

Obvodná poľovnícka komora Šaľa na základe § 18 odst. 2 Stanov SPK, pokynov SPK č.657/2014 zo dňa 23.07.204 a uznesenia P-OPK pozýva členov SPK-držiteľov poľovných lístkov s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti OPK Šaľa, ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami užívateľov poľovných revírov na stretnutie v rámci prípravy I. výročnej konferencie OPK Šaľa. Stretnutie sa uskutoční dňa :

02.októbra 2014 o 16.00 v zasadačke
poľovníckeho domu PZ Agačáreň Šaľa-Veča v Šali-Veči.

MPO_7110.JPGMPO_7202.JPGMPO_7695.JPG

Poľovnícke združenie Čierny Bažant Diakovce Vás pozýva na:

Verejné Strelecké Preteky Na asfaltové holuby 24.5.2014 o 9.00 hod. o pohár PZ Čierny Bažant.

Na strelnici, pri poľovníckom dome v Diakovciach. info v prílohe.

Stiahnúť tento súbor (vsp-ah.jpg)vsp-ah.jpg[Plagát - Program]203 kB

OBVODNÁ POĽOVNÍCKA KOMORA ŠAĽA a OKRESNÁ ORGANIZÁCIA SLOVENSKÉHO POĽOVNÍCKEHO ZVAZU Vás pozýva na XI. Šaliansky okresný poľovnícky deň, ktorý sa uskutoční dňa 15. júna 2013.

Miesto konania : areál športovej strelnice “H U B E R T” v Trnovci nad Váhom

Podkategórie