Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

SLOVENSKÝ POĽOVNÍCKY ZVÄZ ústredieSlovenská poľovnícka komora, OPK Nitra a Ponitrianske múzeum v Nitre Vás srdečne pozývajú na XXXV. ročník výstavy chovateľskej prehliadky trofejí poľovnej zveri ulovenej v poľovníckej sezóne 2020/2021, ktorá bude prebiehať od utorka 18. mája do 11. júna 2021 v priestoroch Ponitrianskeho múzea v Nitre.

Tešíme sa na Vašu účasť!

OPK Nitra