ziva luka.logoAplikácia Živá lúka je poskytnutá Slovenskou poľovníckou komorou a OZ ZELEŇ, ktorá slúži na elektronické ohlasovanie termínov kosby jarných krmovín poľnohospodármi, notifikáciu registrovaných užívateľov (poľovníkov aj dobrovoľníkov) o pripravovaných preventívnych akciách. Má bezpečnú dvojúrovňovú registráciu, prostredníctvom e-mailu a sms. Poskytuje možnosť koordinácie aktivít všetkých zainteresovaných skupín obyvateľstva. Mapový grafický podklad poskytuje presné vyznačenie a názornosť konania sa preventívnych akcií, pripravovaných poľovníkmi na základe informácií o kosbe od poľnohospodárov.

Vďaka aplikácii dostupnej na webovej stránke www.zivaluka.sk sa môžete prihlásiť v jednej z troch úrovní: 1. poľnohospodár 2. poľovník 3. dobrovoľník.

Všetky manuály nájdete priamo v aplikácii, ale prikladáme ich aj v prílohe.

Podobné projekty veľmi úspešne fungujú v Českej republike Senoseče-online a v Nemecku, preto veríme, že ani na Slovensku to nebude ináč a verejnosti neostanú ľahostajné nevinné životy mláďat.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na:

Slovenská poľovnícka komora: e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel. č.:0910 707 082

Stiahnúť tento súbor (MANUAL ZIVALUKA Dobrovolnik.pdf)MANUAL ZIVALUKA Dobrovolnik.pdf[Manuál DOBROVOĽNÍK - ŽIVÁ LÚKA]1240 kB
Stiahnúť tento súbor (MANUAL ZIVALUKA Polnohospodar.pdf)MANUAL ZIVALUKA Polnohospodar.pdf[Manuál POĽNOHOSPODÁR - ŽIVÁ LÚKA]1244 kB
Stiahnúť tento súbor (MANUAL ZIVALUKA Polovnik.pdf)MANUAL ZIVALUKA Polovnik.pdf[Manuál POĽOVNÍK - ŽIVÁ LÚKA]1425 kB