Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

SPKV snahe o podporu mladej generácie poľovníkov a lesníkov a dobrej spolupráce Slovenskej poľovníckej komory, Strednej odbornej školy lesníckej a drevárskej Jozefa Dekreta Matejovie v Liptovskom Hrádku a Strednej odbornej školy lesníckej v Prešove uzavreli vzájomnú dohodu o spolupráci. Vďaka spolupráci môžu študenti škôl využívať vzdelávací a testovací portál www.polovnickeskusky.sk.

Veríme, že táto príkladná spolupráca školy a poľovníckej samosprávy prinesie úžitok nielen študentom, ale najmä našej spoločnosti v podobe budúcich kvalifikovaných a vzdelaných poľovníkov a poľovníckych hospodárov.

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.