Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Bez jménaVážení priatelia prírody a poľovníctva,

počas minulého roka sme sa okrem práce vykonávanej v mediálnom priestore venovali aj natáčaniu a zostavovaniu 1. časti dokumentu s názvom MÁ POĽOVNÍCTVO ZMYSEL? Jeho online premiéru budete môcť sledovať už 28.2.2021 o 10 hod. prostredníctvom Facebook-ovej stránky Slovenskej poľovníckej komory a Halali, resp. prostredníctvom YouTube kanála SPK official video a halalislovensko.

V prvej časti sme sa prioritne venovali prezentácii poľovníctva ako zmysluplnej činnosti pri manažovaní prírodného prostredia na príklade myjavských kopaníc a srnčej zveri, využití poľovníctva – sokoliarstva pri biologickej ochrane, význame hodnotenia trofejí, ako indikátorov daného prostredia, prírodných populácií zveri i emocionálneho odkazu pre poľovníka a umení komunikácie poľovníka s prírodou prostredníctvom imitovania hlasov zveri a jeho praktického využitia pri selektívnom love v revíri.

 

 

148547109 2499286710379893 1865448040466663270 n

Jednotlivé upútavky nájdete na našom webe a sociálnych sieťach. V prípade požiadania zašleme e-mailom.

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.