Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

SPKVYJADRIME SPOLOČNE NESÚHLAS S POSTUPOM MŽP SR VEREJNÝM ZHROMAŽDENÍM PRED ÚRADOM VLÁDY DŇA 23.8.2021 o 13,00 hod

Pred pár dňami sme zverejnili hromadnú pripomienku iniciovanú Slovenskou lesníckou komorou (SLsK), spolu s ďalšími organizáciami vidieka, pod názvom Vidiecka koalícia a podpisový hárok na PODPORU PROCESU STIAHNUŤ POSLANECKÝ NÁVRH NOVELY ZÁKONA O OCHRANE PRÍRODY A KRAJINY A PREVOD POZEMKOV V NP RIEŠIŤ ŠTANDARDNE VLÁDNOU NOVELOU ZÁKONA, so všetkými náležitosťami takéhoto procesu.

Táto problematika bude zaradená na rokovanie hospodárskej a sociálne rady vlády v pondelok 23.8.2021 a je potrebné prejednávanie podporiť účasťou vidieka pred úradom vlády na Námestí Slobody, v čase od 13-tej do 16-tej hodiny.

Prenesme nesúhlas riešenia prevodu pozemkov NP z vidieka do hlavného mesta.

Veríme, že sa stretneme 23.8.2021 v Bratislave a kultivovaným, ale ráznym spôsobom, poukážeme na chybné rozhodovanie súčasných predstaviteľov tohto štátu.

Hromadnú pripomienku (znenie textu a podpisové hárky na linku v prílohe) môžete podporiť svojim podpisom a doručiť najneskôr do piatku na adresu: Slovenská lesnícka komora, Študentská 20, 960 01 Zvolen. Hárky budú odovzdané na MŽP v pondelok 23.8.2021

Stiahnúť tento súbor (Hromadna_pripomienka_543_2002_tlač 591_tabulka.doc)Hromadna_pripomienka_543_2002_tlač 591_tabulka.doc[Tabuľka pre podpisy]39 kB
Stiahnúť tento súbor (Hromadna_pripomienka_LP_2021_423.docx)Hromadna_pripomienka_LP_2021_423.docx[Hromadná pripomienka]15 kB

Hľadať