Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

stretnutie trencin suba kapustova kicko smatanaDňa 16.4.2024 prebehlo prvé z krajských stretnutí zainteresovaných strán k novému návrhu zákona o poľovníctve. V trenčianskom kraji sa na podnet štátneho tajomníka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ing. Jozefa Smatanu a sekcie lesného hospodárstva a spracovania dreva uskutočnilo stretnutie pracovníkov Okresných úradov, Obvodných poľovníckych komôr, Štátnej ochrany prírody SR a Regionálnej poľnohospodárskej a potravinárskej komory. Stretnutia organizuje SPK z poverenia MPRV SR.

Cieľom týchto stretnutí je prediskutovanie všetkých pálčivých problémov a nastavenie ich riešení v novej legislatíve transparentne komunikáciou so všetkými zainteresovanými stranami. Okrem toho prišiel aktuálnu situáciu s odstraňovaním problémových jedincov medveďa hnedého odprezentovať vedúci zásadového tímu Jaroslav Slašťan.

M.Hustinová

stretnutie_trencin.jpgstretnutie_trencin_benadik.jpgstretnutie_trencin_kassak.jpgstretnutie_trencin_slastan.jpgstretnutie_trencin_suba.jpgstretnutie_trencin_suba_kapustova_kicko_smatana.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.