Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

lektori pp castV piatok 26.1.2024 sme začali s prípravou programu Poľovnícka pedagogika. Jej cieľom je priniesť nové možnosti pre rozvoj poľovníckej osvety a vzdelávania. Skupina budúcich lektorov vzdelavacieho programu Poľovnícka pedagogika začala tvoriť a overovať samotný obsah vzdelávania. Pod odbornou gesciou Národného lesníckeho centra a SPK si lektori na vlastnej koži overia metodiku práce s cieľovými skupinami, novými a modernými metódami vzdelavania.

Spoločne pripravíme vzdelávací program pre rozvíjanie kompetencií v zážitkovom prezentovaní tém poľovníctva, mediálnej kampane Poľovníctvo má zmysel, KMPPP, aplikovaného poľovníctva a mnoho ďalšieho. Pre spoločnosť potrebujeme vzdelaných poľovníkov, ktorí budú komunikovať tieto témy jednoducho, zaujímavo a zážitkovo.

M.Hustinová

a.melcerova_pp.jpglektori_cast2.jpglektori_pp.jpglektori_pp_cast.jpgm.sarvas_nlc.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.