Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

SPK

INFORMAČNÝ LETÁK

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
VÝNIMKA ZO ZÁKAZU VYCHÁDZANIA

Vážené poľovníčky a poľovníci,

od 1.4.2021 platí výnimka pre držiteľov poľovných lístkov na plnenie opatrení proti africkému moru ošípaných.

Dôrazne upozorňujeme, že držitelia poľovných lístkov môžu od 1. apríla 2021 vycestovať mimo okres a môžu vychádzať po 20-tej hodine LEN z dôvodu plnenia opatrení proti šíreniu AFRICKÉHO MORU OŠÍPANÝCH.

Dôrazne tiež upozorňujeme, že vykonávanie ostatných poľovníckych činností je naďalej obmedzené územím okresu a časovo do 20-tej hodiny.

Oprávnenosť pohybu držiteľ poľovného lístka preukazuje platným poľovným lístkom a v prípade individuálnej poľovačky platným povolením na lov diviačej zveri alebo v prípade spoločnej poľovačky pozvaním od užívateľa poľovného revíru, ktorý spoločnú poľovačku organizuje.

VENUJTE POZORNOSŤ TOMUTO VIDEU POĽOVNÍCKY INFOSERVIS: PANDEMICKÝ LOV DIVIAKOVPOĽOVNÍCKY INFOSERVIS: PANDEMICKÝ LOV DIVIAKOV

pandemic

K dispozícii je aj nové znenie Národného eradikačného programu proti AMO v diviačej populácii, ktoré nájdete po kliknutí SEM.

Sledujte fbjpg facebook.com/polovnictvo.spk instagram 1581266 640instagram.com/polovnictvo_ma_zmysel
Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (NEWSLETTER_VYNIMKA_2121.pdf)NEWSLETTER_VYNIMKA_2121.pdf[Informačný leták - 14. týždeň 21]260 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.