Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

bkp 23

Prvá reportáž je z jedinečného podujatia, ktoré sa na Slovensku uskutočnilo prvýkrát, a to Dni zeleného lesa zamerané na predstavenie práce furmanov, lesných robotníčok a drevorubačov. Zúčastnili sme sa osláv 60. výročia založenia Poľovníckeho združenia Lysec – Hôsec Belá, ktoré leží v turčianskej kotline a je aj liahňou autorov poľovníckej beletrie.V reportáži o spoločenskej kynológii vám predstavíme aktivity slovenských kynológov, niektoré spoločenské plemená psov, agility a junior handling. Deti, ktoré sú hospitalizované v banskobystrickej fakultnej nemocnici častokrát navštevujú lesní pedagógovia. Prinášajú im vôňu lesa, rôzne prírodné materiály a raz ročne aj živý vianočný stromček.V poslednej reportáži uvedieme premiéru vianočnej piesne Ihličím rozvonia v interpretácii Ľudovej hudby HOŤAPO a žiakov Základnej školy Slovenských partizánov Považská Bystrica.

Podcasty si už teraz môžete vypočuť na všetkých podcastových platformách alebo tiež na webe halali.sk po kliknutí na link sem.  

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.