ZASTUPUJEME SLOVENSKÝCH POĽOVNÍKOV V ZAHRANIČÍ V dňoch 24. až 27. októbra 2022 sa zúčastnila viceprezidentka SPK pre organizáciu poľovníctva Ing. Zuzana Balandová spolu s viceprezidentom Slovenský poľovnícky zväz Ing. Dušanom Krajniakom, PhD. v Bruseli pri príležitosti konania Generálneho zhromaždenia FACE - European Federation for Hunting and Conservation, ktorá na pôde EÚ zastupuje viac ako 7 miliónov poľovníkov #Hunters.

Podujatie doprevádzali aj ďalšie akcie pri príležitosti 45. výročia jeho založenia. Dôležitou súčasťou rokovania bolo vyhodnotenie petičnej akcie Za budúcnosť pre poľovníctvo #SignForHunting, ktorú ste mali možnosť podpísať aj na CVPP 2022. Dodnes sa vyzbieralo naprieč celou Európou takmer 200 tisíc podpisov a ich zber bude pokračovať až do apríla Petíciu môžete stále podpísať na webe www.signforhunting.com. K petícií bola organizovaná aj tlačová beseda, ktorú si môžete pozrieť na stránke Face.