Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

images 2Vážení priatelia poľovníci,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že Slovenská poľovnícka komora v rámci reklamnej spolupráce so spoločnosťou Euroben, s.r.o, ktorá je výhradným dovozcom krmiva pre psov značiek HAPPY DOG a EUROBEN, pre Vás pripravili zvýhodnenú ponuku pre odber krmiva menovaných značiek po registrácii na stránke dovozcu.

Okrem zvýhodnenej ceny, ktorú Vám ponúkame pri odbere krmiva, zároveň každou Vašou objednávkou prispievate na zabezpečenie vrcholových kynologických podujatí ktoré pre Vás organizujeme. 

Všetko o kvalite krmiva sa dozviete na: https://www.happydog.cz/cs/znacky-krmiv/znacka-krmiv/happy-dog

Postup pre získanie zvýhodnených cenových podmienok :

1. Napíšte na mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. s textom „ÁNO mám záujem o zaradenie“ .
2. Do svojej emailovej schránky dostanete odkaz k registrácii, kde po zaregistrovaní Vám bude automaticky nastavené cenové zvýhodnenie. Do poznámky pri registrácii napíšte „SPK“

POZNÁMKA: Ak už ste zaregistrovaní na HAPPYDOG.CZ alebo HAPPYDOG.SK oznámte prosím túto skutočnosť tiež na tento email a my Vás preradíme pod „SPK“.

Prečo je výhodné sa registrovať:

- EUROBEN poskytne členom SPK zvýhodnené chovateľské nákupné ceny na nákup krmív HAPPY DOG® podľa zvýhodneného chovateľského cenníka D1.
- pri jednorazovom odbere krmív HAPPY DOG® v čiastke nad 250,- € (bez DPH) a platbe v hotovosti pri dodávke tovaru, poskytne EUROBEN chovateľovi zvýhodnené veľkoodberateľské nákupné ceny podľa platného cenníka D2 pre veľkoodberateľov (výhodné pri odbere viacerých záujemcov v rámci poľovníckeho združenia a pod.)
- EUROBEN poskytne pri narodení šteniatok štartovacie balíčky chovateľom SPK, ktorí sú registrovaní na HAPPYDOG.cz a preukázateľne kŕmia krmivami z priamej distribúcie spoločnosti EUROBEN.

- Všetky ďalšie akčné ponuky a programy ďalšej akčnej ponuky a programy pro chovateľov sú k dispozícii na webe: https://www.happydog.cz/

Prepracovaný Bonusový program:
Zber HAPPY BODOV na vlastný účet :
- % z každej zaplatenej objednávky, ktoré je možné v e-shope uplatniť za nákupy

Uplatnenie HAPPY BODOV :
- Happy Body, ktoré je možné uplatniť, budú zobrazené v Bodovom konte a je možné ich použiť pri ďalšom nákupe – odčítať z ďalšieho nákupu 1,- € za 25HAPPY BODOV

Viac informácií nájdete na stránke https://www.happydog.cz/ alebo v priložených zvýhodnených cenníkoch.

Kynologický odbor SPK

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Ceník D2 SK 07 2020.pdf)Ceník D2 SK 07 2020.pdf[Cenník HappyDog 2, 2020]714 kB
Stiahnúť tento súbor (Ceník D1 SK 07 2020.pdf)Ceník D1 SK 07 2020.pdf[Cenník HappyDog 2020]715 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.