Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

m hunt

M-HUNT, s.r.o. bola založená v roku 2012 a primárnou náplňou spoločnosti je veľkoobchodná činnosť.

Na slovenskom trhu zastupujeme značky CZ, Nikon, Swarovski optik a Kahles.

Obchodným partnerom a samozrejme aj bežným odberateľom poskytujeme odborné poradenstvo, technickú podporu a rýchle riešenie prípadných reklamácii. Predaj zbraní CZ má na Slovensku dlhoročnú tradíciu. Spoľahlivosť, kvalita a dostupnosť náhradných dielov za primeranú cenu, boli a sú dôležitými argumentami pre zákazníka, preto venujeme produktom Českej zbrojovky a.s. najväčšiu pozornosť.

Ponúkané produkty sa vyznačujú kvalitou, praktickosťou a efektívnosťou používania, čím si nájdu svoje miesto u každého lovca, alebo milovníka športovej streľby. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom a podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva. Pokračovaním na stránku potvrdzujem, že som držiteľom zbrojnej licencie alebo zbrojného preukazu.

Spoločnosť sa pravidelne zúčastňuje výstav, podobne aj predvádzacích akcií a všetko naše úsilie smeruje k tomu, aby produkty z nášho portfólia boli v popredí záujmu slovenského zákazníka.

M-HUNT, s.r.o. - je výhradný distribútor zbraní značky Česká zbrojovka, a. s.