Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Milí poľovníci a priatelia prírody.

Nadácia PRÍRODA vznikla v roku 2012 za účelom spájať poľovnícku a nepoľovnícku verejnosť – všetkých ochrancov a milovníkov prírody, ktorých spoločným záujmom je láska k prírode.

Slovenské prírodné dedičstvo, starostlivosť oň a bohatosť prírody našej krajiny sa aj poľovníci snažia udržiavať s cieľom zachovania jej biodiverzity. Slovensko je jedna z mála krajín EÚ, ktorá sa môže pochváliť takou druhovou bohatosťou a to na takom malom území ako je to naše. Do tohto procesu by sme radi zapojili všetkých ľudí – občanov Slovenskej republiky, ktorým záleží na zveľaďovaní a uchovávaní nášho prírodného bohatstva pre ďalšie generácie.

Nadácia PRÍRODA je postavená na týchto princípoch a ďalej sa snaží vo svojich cieľoch rozvíjať duchovné hodnoty, realizáciu a ochranu ľudských práv alebo iných humanitných cieľov, ochranu a tvorbu životného prostredia, zachovávanie prírodných a kultúrnych hodnôt a podporuje zdravie a vzdelávanie.

Príspevkom do tejto nadácie podporíte všetky vyššie uvedené ciele, ktoré sa Vašimi 2 (3)% môžu pretransformovať do konkrétnych projektov, ako je napr. napríklad vzdelávanie detí v prírode, k ochrane a tvorbe životného prostredia, zachovávaním a opravou kultúrnych a historických pamiatok súvisiacich s prírodou a poľovníctvom, starostlivosťou o zver a prírodné bohatstvo pre nás všetkých.

V prílohe Vám dávame do pozornosti informačný leták, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie.
Zároveň si dovoľujeme upozorniť, že Vaše 2 (3)% z dane sa dajú poskytnúť najneskôr do termínu 31. 3. 2018 pre tých, ktorí podávajú Daňové priznanie a do 30. 4. 2018 pre zamestnancov.

Nadácia Príroda
Štefánikova č.10
811 05 Bratislava

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.