KMPPP

Celoslovenská súťaž KMPP 44.ročník - pozvánka

Slovenský poľovnícky zväz - ústredie Bratislava v spolupráci s RgO SPZ Žiar nad Hronom, OPK Žiar nad Hronom a SOŠL B. Štiavnica Vás pozývajú na Celoslovenskú súťaž Krúžkov mladých priateľov poľovníctva o Putovný pohár prezidenta SPZ.
Podujatie sa uskutoční v dňoch 22-24.6.2018 v priestoroch SOŠL v Banskej Štiavnici.
Propozície súťaže spolu s prihláškou nájdete priložené v prílohe pod textom. Prílohy, ktoré budú použité k jednotlivým súťažným disciplínam zasielame emailom tak ako každý rok všetkým OkO, RgO SPZ a OPK, kde si ich môžete prevziať z prílohy alebo Vám ich radi zašleme na vyžiadanie prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.(Ing. Veronika Vallová)

Vyplnenú a okresom potvrdenú prihlášku je potrebné zaslať najneskôr do termínu 8.6.2018. Ďakujeme za pochopenie.
Tešíme sa na stretnutie a príjemnú atmosféru!

Stiahnúť tento súbor (CK_KMPP_propozície_2018_schvalene.pdf)propozície_KMPP_2018[propozície]1126 kB
Stiahnúť tento súbor (prihláška_KMPP_2018.pdf)prihláška_KMPP_2018[prihláška]314 kB