KMPPP

Celoslovenská súťaž KMPP 43. ročník - pozvánka

Slovenský poľovnícky zväz - ústredie Bratislava v spolupráci s RgO SPZ Novohrad Lučenec a OPK Lučenec Vás pozývajú na Celoslovenskú súťaž Krúžkov mladých priateľov poľovníctva o Putovný pohár prezidenta SPZ.
Podujatie sa uskutoční v dňoch 16-17.6.2017 v areáli rekreačného zariadenia hotela Royal Látky - Prašivá.
Propozície súťaže spolu s prihláškou nájdete priložené v prílohe pod textom. Prílohy, ktoré budú použité k jednotlivým súťažným disciplínam zasielame emailom tak ako každý rok všetkým OkO, RgO SPZ a OPK, kde si ich môžete prevziať z prílohy alebo Vám ich radi zašleme na vyžiadanie prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.(Ing. Veronika Vallová)

Vyplnenú a okresom potvrdenú prihlášku je potrebné zaslať najneskôr do termínu 6.6.2017. Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na stretnutie a príjemnú atmosféru!

Stiahnúť tento súbor (CK_KMPP_propozície_2017.pdf)CK_KMPP_propozície_2017.pdf[Propozície]1093 kB
Stiahnúť tento súbor (prihláška_KMPP_2017.pdf)prihláška_KMPP_2017.pdf[Prihláška]313 kB