Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OMVV300 Vážené Prezídium! 

Maďarský poľovnícky a ochranný zväz s poľutovaním prijal smutnú informáciu o tragédii, ktorá je veľmi bolestivá i z dôvodu, že obeťou je dáma mimoriadne nadaná, mladá, krásna a oddaná poľovníctvu.

Táto nezmyslená a nepochopiteľná smrť vyvolala hlboký súcit v kruhoch Maďarských poľovníkov, mnohí z nás ju poznali, uznávali a ctili si Daciu Krausovú aj ako chovateľku maďarských vižlí.

Prosím Prezídium Slovenského poľovníckeho zväzu, aby tlmočili úprimnú sústrasť a náš hlboký súcit s rodinnými príslušníkmi, milovanými a blízkymi, v mene Maďarského poľovníckeho a ochranného zväzu a smútiacej spoločnosti Maďarských poľovníkov. V Budapešti, 15. novenbra 2018.

S poľovníckym pozdravom,

Pechtol János

výkonný predseda Maďarský poľovnícky a ochranný zväz

 

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (Vyjadrenie úprimnej sústrasti, OMVV, 2018. 11~.pdf)Vyjadrenie úprimnej sústrasti, OMVV, 2018. 11~.pdf[scan vyjadrenia]247 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.