statisticky urad SRObvodná poľovnícka komora,  organizačná zložka Slovenskej poľovníckej komory je registrovaná v Registri a identifikátorovi právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej správy (pozri náhľad obrazovky nižšie):

Klikni na link:  https://rpo.statistics.sk/rpo/#search

Postup pri vyhľadaní konkrétnej organizačnej zložky SPK - Obvodnej poľovníckej komory:

1. Prihlásenie: Pokračovať bez prihlásenia
  2. Zadať: Identifikátor právnickej osoby a podnikateľa:  42175682 (IČO Slovenskej poľovníckej komory)
  3. Záložka: Organizačné jednotky: TU SÚ REGISTROVANÉ VŠETKY ORGANIZAČNÉ ZLOŽKY – Obvodné poľovnícke komory SLOVENSKEJ POĽOVNÍCKEJ KOMORY

Využitie:

Obvodná poľovnícka komora,  organizačná zložka Slovenskej poľovníckej komory sa vie pre účely styku s orgánmi verejnej správy preukázať, že je  PRÁVNICKOU OSOBOU (teda organizačnou zložkou SPK).

rpo