V piatok 27.3.2015 sa v úvode odborného seminára LPD uskutočnil v priestoroch CK Junior podpis Memoranda o podpore medializácie a komunikačnej stratégie poľovníctva na Slovensku.

Účastnými stranami Memoranda sú Slovenská poľovnícka komora zastúpená Ing. Tiborom Lebockým, PhD. a Halali n.o. zastúpená Ing. Alojzom Kaššákom.

Spoločným zámerom Memoranda sú nasledovné aktivity:

1. propagovať poľovníctvo ako súhrn činností zameraných na trvalo udržateľné, racionálne, cieľavedomé obhospodarovanie a využívanie voľne žijúcej zveri ako prírodného bohatstva a súčasti prírodných ekosystémov Slovenskej republiky
  2. propagovať poľovníctvo ako súčasť kultúrneho dedičstva, tvorby a ochrany životného prostredia
  3. propagovať poľovníctvo ako súčasť rozvoja urbanizovaného vidieka 21. storočia s cieľom prezentácie ekologicky vhodných, spoločensky a ekonomicky odôvodnených environmentálnych služieb v prospech verejnosti
  4. propagovať poľovníctvo ako efektívny nástroj osobnostného rozvoja človeka

Veríme, že vyvinutá spolupráca, ktorá trvá už niekoľko rokov prinesie ďalšie nové pozitívne  námety a výsledky v oblasti medializácie a komunikačnej stratégie. Uvedené aktivity budú nápomocné k zlepšeniu PR a povedomia o našich aktivitách nielen v členskej základni ale aj pre laickú verejnosť.

Halali_1.jpgHalali_2.jpgHalali_3.jpg