Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

sdfPri príležitosti „Dňa Zeme“ prebiehala v našej obci 27.04.2019 naplánovaná akcia s názvom „Vyčistime si našu obec“. Každý rok Obecné zastupiteľstvo Trhová Hradská spolu s PZ Trhové Mýto zorganizujú zber. Každý rok sa členovia PZ aktívne zúčastnia a majú na starosti aj varenie guláša pre účastníkov. Tento rok členovia PZ boli inovatívni, do akcie chceli zapojiť aj deti. Zorganizovali pre deti menšiu akciu na dvore Poľovníckej chaty.

Táto akcia bola veľmi úspešná zo strany spoločenskej, poľovníckej zúčastnilo sa jej okolo 40 detí. Do akcie sa zapojili aj miestni podnikatelia. Sme veľmi radi, že nám prialo počasie, čo určite prispelo k dobrej nálade nielen malých detí, ale aj veľkého počtu obyvateľov. Aj číslo okolo 60 svedčí o tom, že mnohým ľuďom nie je ľahostajné okolie Trhovej Hradskej. Aj Regionálny spravodajský portál Parameter o nás napísal článok.

https://parameter.sk/anya-apa-es-gyerekek-egyutt-szorgoskodtak-vasaruton

A ešte čísla:

2 x 5t kontajner odpadu, viac vriec odpadu

Deti mali program :

  • Zber odpadu a mohli sa naučiť ako treba recyklovať odpad.
  • Oboznámili sa s druhmi voľne žijúcich zvierat,  mohli sa zahrať s poľovníckym psom/psami
  • Spoznali poľovnícke zariadenia, kŕmne zariadenie, Vyskúšali poľovnícke autá
  • Aktívne zúčastnili s výsadou stromov
  • S pomocou Hasičského zboru stavali máje

Celá akcia bola veľmi dobre zorganizovaná, zasmiali sme sa, a podľa vyhodnotenia členmi PZ sa „výnimočne“ vydarila.

Norbert Madarász
predseda PZ Trhové Mýto

dasf.pnggbgdgb.pngsdf.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.