Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Zber odpadu v časti HlybokáČlenovia poľovníckej oranizácie PZ LAZY prejavili veľký záujem a podporu projektu Čistý revír = čistá prírody prakticky hneĎ od začiatku výzvy. Snaha o čistú prírodu patrila a patrí k náplni organizácie od jej vzniku.

Akcie sa zúčastnili všetci 18ti členovia PZ LAZY a ich rodinný príslušníci akoaj niektorý občania obcí Hankovce a Vyšná Voľa (spolu nečlenovia cca 15 osôb), ktorí boli oboznámení s týmto projektom prostredníctvom obecného rozhlasu a informačných letákov na informačnej tabuli pred obecným úradom. Zber odpadu z prírody prebiehal kvôli aktuálnej situácií vo väčšine individuálne, prípadne v kruhu rodiny. Akcia prebiehala od jej vyhlásenie do súčasnosti a budeme v tom pokračovať. Zber odpadu prebiehal v poľovnom revíri STRÁŇ.

Na odvoz odpadu z prírody boli využívané ako osobné tak i terénne vozidlá s prívesným vozíkom. Počas roka postupne vyzbierali odhadom 1300 kg a viac odpadu. Odpad tvorili prevažne plastové fľaše, vedrá, pneumatiky, vrecia a iné.

Autor: Ing. Milan Guľa
poľovný hospodár PZ LAZY

Informačná_tabuľa_pred_obecným_úradom.jpgRodinná_prechádzka_a_zber_odpadu_v_revíry.jpgZber_odpadu_počas_prechádzky_s_polovníckym_psom.jpgZber_odpadu_v_časti_Hlyboká.jpgZber_odpadu_v_časti_Kamenec.jpgZber_odpadu_v_časti_Kamenec_-_okolie_chaty_ANNY.jpgZber_odpadu_v_časti_Lukavica_Vyšná_Voľa.jpgZber_odpadu_v_časti_Vyšná_Voľa.jpgZber_odpadu_v_časti_Vyšná_Voľa_.jpg

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.