Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

15 zmensenaAkciu s názvom "Čistý revír = čistý príroda" zorganizovalo Poľovnícke združenie Dolina Radava v spolupráci s obcou Radava v nedeľu 28. marca 2021 v čase od 8:00 hod. do 12:00 hod.v chotári obce v lokalitách Váhodnský járek, Pánske vinohrady, Rúbanice, Pod Bočinou, Tetveš a popri potoku Liska. Účastníci mimo poľovníckeho združenia boli pozvaní reláciou v miestnom rozhlase a prostredníctvom oficiálnej stránky obce Radava www.radava.sk a facebookovej stránky obce.

Na čistení revíru sa zúčastnilo 40 ľudí vo veku od 9 do 78 rokov. Okrem členov poľovníckeho združenia a ich rodinných príslušníkov sa na akcii zúčastnilo 16 občanov z obce, ktorí si jej priebeh pochvaľovali.

Počas tohoročnej akciel (bola už v poradí štvrtou) sa vyzbieral odpad za 2 vaňové kontajnery spolu s objemom 14 m3. Náklady na odvoz a uloženie odpadu na skládku TKO znášala obec Radava.

Ing. Marian Chrenko
PZ Dolina Radava

2_1_zmensena.jpg4_zmensena.jpg5_zmensena.jpg6_zmensena.jpg7_zmensena.jpg8_zmensena.jpg9_zmensena.jpg10_zmensena.jpg11_zmensena.jpg12_zmensena.jpg13_zmensena.jpg14_zmensena.jpg15_zmensena.jpg16_zmensena.jpg17_zmensena.jpg18_zmensena.jpg

 

Hľadať

CELOŠTÁTNA POĽOVNÍCKA VÝSTAVA A AGROKOMPLEX 2022

ax a cvpp

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Telekomunikačný partner

O2BD

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.