Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

1 1Akciu Čistý revír = čistá príroda zorganizovalo Poľovnícke združenie Kálnica spolu s občianskym združením Kálnická dolina a obcou Kálnica, dňa 9.4.2022. Aj napriek tomu, že počasie príliš neprialo, akcia sa vydarilo a podarilo sa vyzbierať množstvo odpadu. Jednotlivé skupiny zbierali odpad na vopred vytipovaných lokalitách v poľovnom revíri Kálnica-Sever odkiaľ sa zvážal do kontajnerov na zberný dvor.

Odpad sa pri zbere separoval a tak sa podarilo naplniť veľkoobjemový kontajner plastovým odpadom a veľkoobjemový kontajner zmiešaným odpadom. Celkovo sa vyzbieralo cca 2 tony odpadu. Na akcii sa zúčastnili členovia PZ Kálnica a ich rodinní príslušníci a dobrovoľníci, celkovo asi 30 ľudí. Likvidáciu odpadu zabezpečila obec Kálnica. Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto akcie, alebo ju inak podporili patrí poďakovanie.

Ing. Ján Krchnavý
predseda PZ a OZ Kálnická dolina

1_1.jpg2_1.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg8.jpg14.jpg15.jpg18_1.jpg20.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg33.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.