Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu liska podhajska 2 zmensenaPoľovnícke združenie LISKA Podhájska  zorganizovalo dňa 17.3.2023 zber odpadu s názvom „ Čistý revír = čistá príroda“. Zber sa uskutočnil v okolí obce Podhájska, k.ú. Svätuša a k. ú. Belek. Zraz zúčastnených bol na chate PZ LISKA Podhájska. Akcii sa zúčastnilo cca 25 brigádnikov, poľovníkov aj obyvateľov obce.

Šlo už o piaty ročník organizovania zberu odpadu. Rozdelili sme sa do troch skupín kvôli zefektívneniu zberu a spoločne sme vyzbierali cca 1tonu odpadu. Vyzbierali sa najmä plasty, sklo, ale aj stoličky a pneumatiky. Čistili sa remízky, les, ako aj polia popri cestách. Musíme konštatovať, že konečne sa niekoľkoročné organizovanie akcii prejavilo na množstve vyzbieraného odpadu a každoročne množstvo odpadu ubúda.

Chceli by sme poďakovať starostovi obce Podhájska, ktorý zabezpečil kontajner na odpad. Sme radi, že sme aj touto cestou mohli prispieť ku skrášleniu okolia obce a hlavne, že sme pomohli prírode, ktorú si takýmto bezohľadným konaním samy ničíme.

Ing. Gabriela Štefániková
PZ LISKA Podhájska

zber_odpadu_liska_podhajska_1_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_2_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_3_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_4_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_5_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_6_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_7_zmensena.jpgzber_odpadu_liska_podhajska_8_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.