Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu jelka 12 zmensenaObec Jelka každý rok organizuje akciu „Veľké jarné upratovanie“ v spolupráci s miestnymi obyvateľmi a organizáciami ako je aj naše PZ Malý Dunaj Jelka. Celé upratovanie bolo hlavne zamerané na upratovanie v extraviláne obce. Celej akcie sa zúčastnilo cca 80 dobrovoľníkov vrátane našich členov PZ. Bohužiaľ tento rok to bolo horšie z hľadiska odpadu ako vo vlaňajších rokoch. Odpadkov na tento rok bolo viac ako 30m3, čo je veľmi zlá správa. Smutné je, že márne šírime medzi ľuďmi osvetu o ochrane prírody a zveri, bohužiaľ na fotkách vidíte aký sú ľudia nezodpovedný. "Začni od seba, príroda sa Ti odvďačí".

Monika Patócs-Khernová

zber_odpadu_jelka_1_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_2_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_3_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_4_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_5_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_6_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_8_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_9_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_10_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_11_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_12_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_13_zmensena.jpgzber_odpadu_jelka_14_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.