Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OPK 5 zmensena 1Dňa 25.03.2023 sa poľovnícke združenie „Breza“ v spolupráci s obcou Poľný Kesov, zúčastnilo akcie „Čistý revír=Čistá príroda“. Akcie a zúčastnilo 30 osôb z verejnosti a samozrejme aj členovia PZ Breza.

Počas dňa sa nám podarilo zozbierať cca 250kg rôzneho druhu odpadu, z ktorého najväčšiu časť tvorili pneumatiky. Pozitívom oproti minulému roku, je minimálne množstvo plastového odpadu. K tejto skutočnosti nepochybne prispelo aj zálohovanie plastových obalov a plechoviek z nápojov.

Na záver by som rád dodal, že znižovanie množstva odpadu, nájdeného v prírode nás motivuje, aby sme v obdobnej činnosti pokračovali aj naďalej a tak zabránili tvoreniu čiernych skládok.

Mário Andruška
Člen PZ

OPK_2_zmensena_1.jpgOPK_3_zmensena_1.jpgOPK_4_zmensena_1.jpgOPK_5_zmensena_1.jpgOPK_6_zmensena_1.jpgOPK_7_zmensena_1.JPGOPK_9_zmensena_1.JPG

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.