Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu novesady 1Zber odpadu sa začal o 8 hodine so stretnutím pred obecným úradom Nové Sady. Počet účastníkov bol 35, z toho 22 členov PZ Nové Sady a 13 občanov okolitých obcí. Zozbierali sme spoločne 2,3 tony odpadu, ktorý odviezol na skládku do Nitry traktor s vlečkou zapožičaný od PD Devio Nové Sady. Ukončenie zberu bolo o 12,00 hodine, odpad bol zbieraný v katastri obcí Nové Sady, Sila, Čab a Malé Zálužie. Akciu zorganizovalo PZ Nové Sady v spolupráci s PD Devio Nové Sady, Obecnými úradmi Čab, Nové Sady a OZ upraceme Slovensko.

František Muzika
predseda PZ Nové Sady

zber_odpadu_novesady_1.jpegzber_odpadu_novesady_1_zmensena.jpgzber_odpadu_novesady_2_zmensena.jpgzber_odpadu_novesady_3_zmensena.jpgzber_odpadu_novesady_4_zmensena.jpgzber_odpadu_novesady_5_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.