Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber_odpadu_gajary_4_zmensena.jpgPZ Dúbrava Gajary zorganizovalo brigádu v rámci akcie čistý revír v sobotu 15.4.2023 so zrazom o 8,00 na poľovníckej chate v Dúbrave. Akcie sa zúčastnilo 14 členov PZ + 5 rodinných príslušníkov. Napriek nepriazni počasia sa nám v dopoludňajších hodinách podarilo vyzbierať 6 prívesných vozíkov prevažne komunálneho odpadu, pričom sme sa sústredili na približne tretinu výmery poľovného revíru. S pocitom dobre vykonanej práce v starostlivosti o revír sme sa zaviazal,i na podobné brigády ešte v priebehu tejto poľovníckej sezóny.

Manfred Černý
PZ Dúbrava Gajary 

 

zber_odpadu_gajary_1.jpegzber_odpadu_gajary_1_zmensena.jpgzber_odpadu_gajary_2.jpegzber_odpadu_gajary_2_zmensena.jpgzber_odpadu_gajary_3.jpegzber_odpadu_gajary_3_zmensena.JPGzber_odpadu_gajary_4.jpegzber_odpadu_gajary_4_zmensena.JPG

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.