Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu malacky 4 zmensenaTradičná jarná brigáda, ktorú organizovalo PZ Malačan na vyzbieranie odpadu v revíry sa uskutočnila 16.4.2023 v spolupráci s mestom Malacky / dodalo 3 kontajnery a odobrali vytriedený odpad / so skupinou ,,Malacký zberači" a občianskym združením ZENIT SK v počte 43 osôb. Vyzbierali spolu 1500 kg objemového odpadu, 1030 kg plastov, 710 kg pneumatik, 65 kg skla. Ďalšia skupina vysadila 300 sadeníc stromčekov. Správu z akcie sme poslali do regionálnych novín Malacky hlas aj na OPK Malacky.

Milan Merc
tajomník PZ

zber_odpadu_malacky_1_zmensena.jpgzber_odpadu_malacky_2_zmensena.jpgzber_odpadu_malacky_3_zmensena.jpgzber_odpadu_malacky_4_zmensena.jpgzber_odpadu_malacky_5_zmensena.jpgzber_odpadu_malacky_6_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.