Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

kopa smetiVýber fotiek z akcie "Čistý revír=Čistá príroda", ktoré organizovalo dňa 22. 4. 2023 PZ Borokové Vápeč Poruba-Ilava v PR Borokové - Vápeč Poruba-Ilava. Akcie sa zúčastnili okrem členov PZ Borokové Vápeč aj ich rodinní príslušníci s deťmi, členovia klubu turistov v Ilave Na akcii sme spoločne  v PR vyzbierali zhruba 1 tona odpadu. Vyčistili aj okolie potoka.

OPK Ilava

zber_odpadu_vapec_1_zmensena.jpgzber_odpadu_vapec_2_zmensena.jpgzber_odpadu_vapec_3_zmensena.jpgzber_odpadu_vapec_4_zmensena.jpgzber_odpadu_vapec_bor_1.jpgzber_odpadu_vapec_bor_2.jpgzber_odpadu_vapec_bor_3.jpgzber_odpadu_vapec_bor_4.jpgzber_odpadu_vapec_bor_5.jpgzber_odpadu_vapec_bor_6.jpgzber_odpadu_vapec_bor_7.jpgzber_odpadu_vapec_bor_8.jpgzber_odpadu_vapec_bor_9.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.