Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber_odpadu_likava-choc_4.jpgDňa 1.4.2023 o 8.00 hod. PZ Likava -Choč organizovalo eko -podujatie,,Čistý revír = čistá príroda" a zapojili sa tak do V. ročníka výzvy SPK a televíznej relácie Halali. Akcii predchádzala pozvánka na účasť na soc. sieťach, plagátoch a vyhlásením v obecných rozhlasoch dotknutých obcí. V uvedený deň sa od 8.00 ráno v kú. obcí Likavka, Lisková, Martinček a Valaská Dubová začala za účasti 149 dobrovoľníkov z radov poľovníkov, ale aj obyvateľov obcí a priateľov čistej prírody očista nášho revíru od neželaného odpadu. Extravilány uvedených obcí boli zbavené ťarchy enviromentálnych záťaží v množstve cca 2650 kg.

Odpad rôzneho druhu vyhodený do prírody nezodpovednými l'ud'mi, ale aj vodičmi motorových vozidiel, bol sústredený v zberných dvoroch OcÚ. I napriek nezodpovednosti mnohých jedincov chovať sa k prírode ohľaduplne, nás teší vysoká účasť detí na našej akcii, čo sľubuje do budúcna, že výchova priamo v teréne a poukázanie na problém znečisťovania nášho okolia prinesie v budúcnosti menej odpadu a viac pekných chvíľ' strávených v peknej a čistej prírode Chočských vrchov.

Jaroslav Mlynárik

zber_odpadu_likava-choc_1_zmensena.jpgzber_odpadu_likava-choc_2_zmensena.jpgzber_odpadu_likava-choc_3.jpgzber_odpadu_likava-choc_4.jpgzber_odpadu_likava-choc_5_zmensena.jpgzber_odpadu_likava-choc_6_zmensena.jpgzber_odpadu_likava-choc_7.jpgzber_odpadu_likava-choc_8.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.