Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu chyzerovce 4 zmensenaDňa 22.4.2023 o 9:00 zorganizovalo PZ Chyzerovce so sídlom v Zlatých Moravciach v spolupráci s OZ Chyzerovce a Mestom Zlaté Moravce zber odpadu v poľovnom revíri v rámci akcie Čistý revír - čistá príroda. Pravdepodobne kvôli tomu, že išlo o prvú neupršanú sobotu za dlhší čas, a napriek propagácií cez miestne občianske združenia, miestny rozhlas a vývesky, sa akcie zúčastnilo len šesť náruživých poľovníkov, ktorí vyčistili časti Hôrky a Lazy pod vinicami od Hostianskeho potoka po Pelúsok. V rámci akcie sme nazbierali cca 250 kg odpadu všetkého druhu a odmenou nám okrem pečeného diviaka bola aj radosť z dobre vykonanej práce.

Touto propagáciou našej aktivity by sme radi apelovali na verejnosť, aby sa v prírode jednotlivci správali zodpovedne a čo si do prírody doniesli, nech si aj odnesú. 

doc. Ing. Hubert Paluš, PhD.
PZ Chyzerovce

zber_odpadu_chyzerovce_1_zmensena.jpgzber_odpadu_chyzerovce_2_zmensena.jpgzber_odpadu_chyzerovce_3_zmensena.jpgzber_odpadu_chyzerovce_4_zmensena.jpgzber_odpadu_chyzerovce_5_zmensena.jpgzber_odpadu_chyzerovce_6_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.