Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber odpadu ondava 1 zmensenaPoľovnícke združenie ONDAVA so sidl. v Mikulášovej v spolupráci s obcou Smilno a dobrovoľnými hasičmi sa tento rok dňa 22.04.2023 (sobota) zapojili do projektu, ktorý vyhlásila SLOVENSKÁ POĽOVNÍCKA KOMORA a TELEVÍZNA RELÁCIA HALALI pod názvom Čistý revír = čistá príroda zameraný na čistenie revíru, extravilánu obce.

Na základe pokynov starostu obce Vladimíra Barana, predsedu PZ Rastislava Rondzika a vedúceho prac.skupiny Jána Štefančika st. boli účastníci akcie rozdelení do 3. pracovných skupín, boli im určené miesta zberu odpadu, rozdané plastové vrecia a ochranné rukavice. Okrem miest popri miestnych komunikáciách sa zber upriamil hlavne na poľovný revír. Akcie sa  zúčastnilo 28 dobrovoľníkov  a vyzbieralo sa celkovo okolo 600 kg komunálneho odpadu, ktorý sa umiestnil do kontajnera v obci Smilno.

Ako poďakovanie na konci akcie bolo pre účastníkov zberu odpadu pripravené v kultúrnom dome malé občerstvenie.

LESU LOVU ZDAR
Rastislav Rondzik 

zber_odpadu_ondava_1_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_2_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_3_zmensena.jpgzber_odpadu_ondava_4_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.