Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu kosihovce 8 zmensenaAkciu „čistý revír = čistá príroda" organizovalo SPZ Poľovnícke združenie Kamenný Vrch , ktoré je užívateľom poľovného revíru,,,Kosihovce" v spolupráci s Obcou Kosihovce a Obcou Sel'any. Akcia sa konala vo dvoch katastrálnych územiach k.ú. Kosihovce a k.ú Sel'any dňa 22.4.2023. Verejnosť sa o akcii dozvedela z plagátov vyvesených na úradných tabuliach obcí Kosihovce a Sel'any, na utobusových zástavkách a tiež bolo konanie akcie vyhlásené starostami obcí Kosihovce a Sel'any v obecných rozhlasoch a zverejnené aj na obecných stránkach dotknutých obcí.. Na akcii,,čistý revír = čistá príroda" sa zúčastnilo 48 osôb a to z členskej základne SPZ PZ Kamenný Vrch a ich rodinný príslušníci a obyvatelia obcí Kosihovce a Sel'any.

Počas akcie sa vyzbieralo 3200 kg odpadu. SPZ Poľovnícke združenie zabezpečilo všetkým zúčastneným občerstvenie v podobe poľovníckeho guľášu a sladkú odmenu v podobe ťahaných štrúdlí a horaliek. Členovia SPZ PZ Kamenný Vrch ako aj starostovia obcí Kosihovce a Sel'any vyslovili s akciou,,čistý revír = čistá príroda" veľkú spokojnosť, akcia splnila účel a dohodli sme sa že v roku 2024 ju zorganizujeme znovu.

Ján Ďuriš
PZ Kamenný Vrch

zber_odpadu_kosihovce_1_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_2_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_3_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_4_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_5_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_6_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_7_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_8_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_9_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_10_zmensena.JPGzber_odpadu_kosihovce_11_zmensena.JPG

 

HĽADAŤ

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Agrotrade 01

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD