Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

2Akciu čistý revír = čistá príroda  zorganizovalo Poľovnícke združenie Kálnica spolu s občianskym združením Kálnická dolina, ZŠ Kálnica  a obcou Kálnica, dňa 21.4.-22.4. 2023. Akcia bola propagovaná webovej stránke obce Kálnica. Tento krát prialo aj počasie a akcia určite splnila svoj účel. Do akcie sa celkovo zapojilo cca 60 účastníkov vrátane detí. Už tradične odštartovali túto peknú akciu v piatok naše deti zo základnej školy. Deti boli opäť príkladom, za čo im, ale aj celému učiteľskému zboru patrí veľké poďakovanie.

V sobotu sa do akcie zapojili členovia PZ Kálnica a OZ Kálnická dolina. Opäť sa urobilo kus dobrej práce a z prírody sa odstránilo opäť veľké množstvo odpadu a starých pneumatík , odhadom 1,5 tony. Môže nás tešiť fakt, že odpadu je čoraz menej a našťastie veľmi nepribúda.

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým, ktorí si našli čas a rozhodli pomôcť prírode. Poďakovanie patrí aj obci Kálnica, ktorá sa postará o likvidáciu vyzbieraného odpadu a tiež všetkým dobrým ľudom ktorí podporili túto akciu.

Ing. Ján Krchnavý

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

 

HĽADAŤ

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Agrotrade 01

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD