Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu dravce petrovec 5 zmensena28.4.2023 dňa PZ Veľké Dravce, PSPetrovec v spolupráci s AGRORIS S.R.O sa zúčastnili projektu ČISTÝ REVÍR - ČISTÁ PRÍRODA  Zúčastnilo sa 42 dobrovoľníkov a za pekného počasia a dobrej atmosféry sa nám podarilo vyzbierať 5 ton odpadu.

Lukáš Bálint

zber_odpadu_dravce_petrovec_1_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_2_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_3_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_4_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_5_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_6_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_7_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_8_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_9_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_10_zmensena.jpgzber_odpadu_dravce_petrovec_11_zmensena.jpg

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.