Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu chrast 4 zmensenaDňa 22.04.2023 – symbolicky na „Deň Zeme“ Poľovnícke združenie CHRASŤ v spolupráci s obcou Horná Ves zorganizovalo akciu s názvom „Čistý revír = čistá príroda“. Akcie sa zúčastnili členovia PZ CHRASŤ, občania obce Horná Ves a v neposlednom rade aj deti z miestnej materskej i základnej školy. Počet všetkých účastníkov akcie presiahol 60 osôb. Počasie nám prialo a preto sa nám spoločnými silami podarilo z prírody okolia obce Horná Ves vyzbierať približne 7 ton odpadu. Po akcií na nás čakal poľovnícky guláš a pre deti opekačka. „Investujte do našej planéty“ – tak znie tohtoročné motto „Dňa Zeme“ a ja mám za to, že všetci zúčastnení ho do bodky naplnili – investovali svoj voľný čas planéte a okolitej prírode. Ďakujeme všetkým zúčastneným za ochotu, obci Horná Ves za spoluorganizáciu a tešíme sa o rok znovu.Už teraz sa tešíme na další ročník.

Ing. Ladislav Chalmovianský

zber_odpadu_chrast_1_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_2_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_3_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_4_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_5_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_6_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_7_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_8_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_9_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_10_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_11_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_12_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_13_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_14_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_15_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_16_zmensena.jpgzber_odpadu_chrast_17_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.