Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu radvan 4Členovia PZ Radvaň nad Dunajom, ako užívatelia miestneho poľovného revíru organizovali dňa 25. marca 2022 brigádu – zber odpadkov v rámci celoslovenskej akcie „čistý revír = čistá príroda“. O konaní akcie boli informované obyvatelia obcí Radvaň nad Dunajom a Virt prostredníctvom sociálnych sietí a jednotlivých členov PZ. Účastníci zber odpadkov vykonávali v dopoludňajších hodinách, kedy sa vyčistili vopred vytypované lokality v PR. Prečesávali aj brehový porast pri Dunaji a okolie vznikajúceho hraničného priechodu Radvaň nad Dunajom – Neszmély. Vrecia položené na vopred dohodnuté miesta boli zozbierané členmi PZ pomocou terénnymi autami. Zozbieraný odpad – približne 800 kg odpadu, z čoho bolo vyseparované sklo – bol odvezený ku kontajneru, ktorý zabezpečil Obec Radvaň nad Dunajom. Na akcii sa zúčastnilo 5 členov PZ a 6 obyvateľov obcí Radvaň nad Dunajom, z toho 2 členovia DHZ Radvaň nad Dunajom, teda celkom 11 osôb. 

Norbert Sánta
tajomník PZ

zber_odpadu_radvan_1.jpgzber_odpadu_radvan_2.jpgzber_odpadu_radvan_3.jpgzber_odpadu_radvan_4.jpgzber_odpadu_radvan_5.jpgzber_odpadu_radvan_6.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.