Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu radava 2Akciu s názvom „Čistý revír = čistá príroda" zorganizovalo Poľovnícke združenie Dolina Radava v spolupráci s obcou Radava v sobotu 25. marca 2023 v čase od 8:00 hod do 12:00 hod v chotári obce v lokalitách Výhonský járek, Pánske vinohrady, Sedlácke vinohrady, Rúbanice, Pod Bočinou, Za mlynom, Barina a popri potoku Liska, železničnej trate a štátnej cesty. Účastníci mimo poľovníckeho združenia boli pozvaní reláciou v miestnom rozhlase a prostredníctvom oficiálnej stránky obce Radava www.radava.sk a facebookovej stránky obce. 

Na čistení revíru sa zúčastnilo 38 ľudí vo veku od 5 do 70 rokov. Okrem členov poľovníckeho združenia a ich rodinných príslušníkov sa na akcii zúčastnilo 15 občanov z obce, ktorí si jej priebeh pochvaľovali.

Počas tohoročnej akcie /bola už v poradí piatou/ sa vyzbieral odpad v objeme 7,5 m³ (cca 1,2 tony odpadu). Náklady na odvoz a uloženie odpadu na skládku TKO znášala obec Radava.

Ing. Marian Chrenko

zber_odpadu_radava_1.jpgzber_odpadu_radava_2.jpgzber_odpadu_radava_3.jpgzber_odpadu_radava_4.jpgzber_odpadu_radava_5.jpgzber_odpadu_radava_6.jpgzber_odpadu_radava_7.jpgzber_odpadu_radava_8.jpgzber_odpadu_radava_9.jpgzber_odpadu_radava_10.jpgzber_odpadu_radava_11.jpgzber_odpadu_radava_12.jpgzber_odpadu_radava_13.jpgzber_odpadu_radava_14.jpgzber_odpadu_radava_15.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.